Apartamenty Politian w Montepulciano

Pobyt w Politian Apartments w Montepulciano to świetny sposób na poznanie wszystkich najlepszych rzeczy, jakie to piękne miasto ma do zaoferowania. To czarujące miasto jest domem dla wielu historycznych budynków, w tym Pałacu Colombi, który został zbudowany w XVII wieku. Budynek ten został nazwany na cześć bohatera rewolucyjnego Cesare Colombi, który wygrał bitwę pod Curtatone w 1848 roku. Wiele innych postaci rewolucyjnych przebywało w Montepulciano podczas „Risorgimento”.

Z przyjemnością dzielimy się materiałem, który powstał dzięki współpracy z chiny.org

Apartamenty Politian

Apartamenty Politian znajdują się w pobliżu twierdzy i głównej ulicy Montepulciano. To średniowieczne toskańskie miasto leży w obrębie Val d’Orcia. Nazwa „Politian” oznacza mieszkańca miasta. Obiekt oferuje samodzielne studia i apartamenty z jedną sypialnią. Goście są również dogodnie usytuowani w odległości spaceru od wielu restauracji, butików, barów i sklepów z winami.

Obiekt Politian Apartments położony jest w uprzywilejowanej części Montepulciano. Znajduje się on w odległości krótkiego spaceru od wszystkich głównych atrakcji i dysponuje ogrodem na świeżym powietrzu. Z nieruchomości roztacza się również wspaniały panoramiczny widok na miasto i okolice. Apartament jest w pełni wyposażony we wszystko, co może być potrzebne podczas pobytu.

Bravio delle Botti

Montepulciano to urocze miasteczko położone na wzgórzach, które otoczone są pięknymi krajobrazami. Miasto zostało założone w późnym okresie etruskim i było aktywnym miastem w sektorze produkcyjnym i handlowym. W późnym średniowieczu przeszło ono gruntowną przebudowę z nowym planem urbanistycznym i obecnie jest siedzibą wielu renesansowych zabytków.

Montepulciano jest miejscem corocznego wyścigu Bravio delle Botti, który odbywa się na cześć patrona miasta. Jest to emocjonujące wyzwanie, które polega na tym, że ośmiu uczestników toczy osiem ćwiartek w górę 80-kilogramowej beczki. Pierwsza osoba, która dotrze na Piazza Grande ze wszystkimi ośmioma ćwiartkami w ręku, wygrywa „panno del Bravio”.

Montepulciano to tętniące życiem miasto, z szeroką gamą sklepów i restauracji. Istnieje również wiele jednodniowych wycieczek, które można odbyć z Montepulciano. Mimo, że miasto przyciąga dużą liczbę odwiedzających, czuje się autentyczne i nie jest przepełnione turystami.

Montepulciano jest domem dla jednych z najlepszych czerwonych win we Włoszech. Miasto jest również domem dla słynnego Bravio delle Botti, który obejmuje wyścigi toczenia beczek. W tych wyścigach bierze udział dwóch biegaczy z każdej z ośmiu dzielnic Montepulciano w wyścigu, który odbywa się co roku.

Hotel Bravio delle Botti

Zatrzymując się w Hotelu Bravio delle Botti, będziesz blisko słynnego Bravio delle Botti, słynnego festiwalu wina, gdzie mieszkańcy i turyści spotykają się, aby świętować lokalnego ducha i doskonałe produkty. Festiwal jest pełen kulinarnych happeningów i ulicznego jedzenia, a lokalne winnice i restauracje składają najlepsze oferty dla odwiedzających. Jeśli odwiedzisz Montepulciano późnym latem lub wczesną jesienią, rozważ udział w festiwalu Montepulciano. Będziesz mógł zobaczyć procesje i skosztować tradycyjnych toskańskich potraw.

Montepulciano jest popularnym miejscem turystycznym. Miasto otoczone jest malowniczymi wzgórzami i co roku przyciąga dziesiątki tysięcy turystów. Miasto jest najprzyjemniejsze wiosną i jesienią, kiedy temperatury wynoszą około +20degC. Temperatury zimowe są łagodne na poziomie około -7degC. Coroczne Bravio delle Botti w Montepulciano odbywa się w ostatnią niedzielę sierpnia i jest coroczną atrakcją.

Goście mogą zatrzymać się w apartamencie z przepięknym widokiem na centrum Montepulciano. Położony w pobliżu Piazza Grande apartament Nerazzini ma sklepiony sufit, parkiet pokryty olejem i weneckie tynki. W pokoju znajduje się łóżko typu king-size i mały salon. W łazience znajduje się prysznic z hydromasażem i płytki z trawertynu.

Apartament Stunning Views znajduje się zaledwie 100 metrów od dworca kolejowego i autobusowego. Położony przy głównej linii kolejowej, znajduje się również w pobliżu prywatnych i publicznych uzdrowisk. Możesz również odwiedzić pobliskie miasto Rapolano Terme, Chianciano Terme i Bagni di Petriolo.

Piazza Grande

Piazza Grande, Politian Apartments, Montepulciano, Toskania, oferuje samodzielne apartamenty z jedną lub dwiema sypialniami. Noclegi znajdują się w zabytkowej i najbardziej uprzywilejowanej części miasta. Goście mogą podziwiać widoki na miasto i balkon podczas pobytu w tym obiekcie.

Piazza Grande jest centrum życia obywatelskiego w Montepulciano. Jego monumentalny plac jest jedną z niewielu płaskich przestrzeni w mieście. Ulice w tym mieście są strome i pochyłe. Malownicza piazza otoczona jest eleganckimi budynkami, które tworzą kameralne otoczenie.

Z Piazza Grande odwiedzający mogą dojść do głównych atrakcji miasta. Piazza Grande to serce zabytkowej dzielnicy, w której znajduje się m.in. twierdza z IX wieku. Otoczony jest niewielkim parkiem i odbywają się na nim liczne wydarzenia kulturalne.

Apartamenty znajdują się na najwyższym piętrze pałacu i mają spektakularny widok na dolinę poniżej. Ponadto dysponują one ukrytym ogrodem tarasowym z miejscami nasłonecznionymi i zacienionymi. Apartamenty z własnym wyżywieniem oferują świetną lokalizację w centrum miasta i wspaniałe widoki panoramiczne.

Miasto jest pełne kultury i tradycji. Miasto jest miejscem wielu średniowiecznych procesji. Miasto gości również średniowieczną produkcję Il Bruscello, formę teatru chłopskiego. Był on wystawiany przez wędrowne grupy aktorów w dużym budynku i stanowił formę rozrywki. Tematy sztuk mogły być zarówno religijne jak i świeckie.

Hotel Politian Apartments

Apartamenty Politian mają uprzywilejowaną pozycję w mieście i oferują spektakularne widoki na okolicę. Te w pełni wyposażone apartamenty z własnym wyżywieniem dysponują prywatnym ogrodem i znajdują się w odległości krótkiego spaceru od głównych atrakcji miasta. Niektóre apartamenty dysponują kominkiem i balkonem z panoramicznym widokiem na dolinę.

Podobne tematy